Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Willa Janopole

Janopole, mazowieckie

  • 3 850 000 zł
  • 170 m²
  • 22 647,06 zł/m²

Zdjęcie

Zyta

Skontaktuj się

Willa Janopole

Janopole, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

3 850 000 zł

170 m²

22 647,06 zł/m²

Willa Janopole

Zaktualizowane: 18 maja 2026

3 850 000 zł 170 m² 22 647,06 zł/m²

Rodzaj domu:
rezydencja
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
12 100 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2012

Rodzaj domu:

rezydencja

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

12 100 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2012

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 3 850 000 zł (22 647,06 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 170 m² (122 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi; stan: wysoki standard
  • Budynek: rezydencja; rok budowy: 2012
  • Działka: 12 100 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (40 m², zabudowany)
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 50,69 kWh/m² na rok; końcową (EK): 89,2 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 15,1 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,0001 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 100 %
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 18.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Gotowiec inwestycyjny 45 km od Warszawy | Rentowny ośrodek premium 1,21 ha | Gwarancja prywatności i potencjał rozbudowy
Opis nieruchomości:
Na sprzedaż w pełni operacyjny, całoroczny ośrodek wypoczynkowy w standardzie premium, zlokalizowany w Janopolu (pow. płoński). Obiekt usytuowany jest na zalesionej działce o powierzchni 1,21 ha, zaledwie 45 km od Warszawy. (...)

Agent

Zyta

517 493...

517 493 402

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości